Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Żukowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Żukowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Żukowo słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów FAP do pojazdów osobowych z logo Koenigsegg. Często słabością, z jaką biedzą się samochody spod skrzydeł Koenigsegg, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr DPF. Katalizatory samochodowe składają się z ceramiki, i metalowej osłony, przez co FAP-y zapychają się i potrzebna jest naprawa, polecamy pracownię w Żukowie. Oprócz rozrywek turystycznych w Żukowie odnaleźć można laboratoria, zajmujące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Koenigsegg. Zazwyczaj powodem przytkanego filtra DPF, znanego koncernu Koenigsegg, bywa inny mankament, jedną z możliwości jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Auta spod znaku Koenigsegg szczycą się nieprzeciętnymi narzędziami w sprawie zredukowania ilości emitowanych gazów wydechowych. Żukowo jest jednym z miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Żukowa, czemu słynny koncern Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, za pomocą filtrów cząstek stałych DPF. Niemało pojazdów osobowych w Żukowie to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym posiadające wbudowany filtr FAP, który potrzebuje mycia. Dlatego że Koenigsegg, niczym inne auta domaga się do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów FAP dlatego też zalecamy, żeby w Żukowie zadbać o filtr cząstek stałych. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR albo płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów marki Koenigsegg, można znaleźć na naszej stronie internetowej, albo w warsztacie w Żukowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Żukowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Żukowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Żukowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Żukowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Żukowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Żukowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Żukowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Żukowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Żukowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Żukowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żukowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Żukowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żukowo Nowe Osiedle Armii Krajowej ZUK01A 54.353600/18.375389 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer