Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Żuromin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Żurominie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Żurominie pojawiła się opcja regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Koenigsegg z powodu bytności warsztatowego laboratorium z Żuromina. Koenigsegg to osobówki, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się z problemami z katalizatorami SCR. Dobór kompetentnego mechanika w Żurominie wyprofilowanego w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Zdobycie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga działającego filtra DPF. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodłoby się osiągnięcie wymaganych do zrealizowania osiągów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Żuromin jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot związany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Żuromina, czemu firma Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Katalizatory SCR stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy współpracę z Żurominem. Oprócz niespodzianek turystycznych w Żurominie znaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją katalizatorów do pojazdów Koenigsegg. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Koenigsegg w Żurominie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Zregenerowanie możliwości części filtrów cząstek stałych w Żurominie dla marki Koenigsegg jest dostępne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Żuromina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Żurominie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Żurominie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Żurominie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Żurominie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Żurominie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Żurominie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Żurominie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Żurominie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Żurominie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Żurominie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żurominie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Żurominie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żuromin Osiedle Zacisze Przemysłowa ZUR01ML 53.071289/19.896851 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer