Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zwierzyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zwierzynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zwierzynie wystąpiła sposobność mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Koenigsegg z przyczyny bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Zwierzyna. Oprócz niespodzianek dla wizytujących pod Zwierzynem odszukać można warsztaty, parające się regeneracją katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Zwierzyn jest jednym z centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Koenigsegg chlubią się kapitalnymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie redukowania produkcji cząstek stałych. Zazwyczaj podłożem usterki katalizatora SCR, wytwórcy Koenigsegg, jest inne niedociągnięcie, na przykład: uszkodzenie sterownika silnika. Wiele pojazdów osobowych w Zwierzynie to pojazdy z silnikiem Di-D wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się naprawy. Standardową wadą, jaka dotyka diesle marki Koenigsegg, zwykle, mające silnik diesla, jest zapchany filtr DPF FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy firmę pod Zwierzynem. Znajdź mechanika, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Zwierzynie, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Ponieważ Koenigsegg, podobnie jak inne samochody wymaga do sprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też polecamy w Zwierzynie wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zwierzynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zwierzynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zwierzynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zwierzynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zwierzynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zwierzynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zwierzynie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Zwierzynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Zwierzynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zwierzynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zwierzynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zwierzynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zwierzyn Wojska Polskiego ZWI01A 52.837120/15.584960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer