Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zwierzyniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zwierzyńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zwierzyniec słynne jest z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów DPF do pojazdów ze stajni Koenigsegg. Zwierzyniec należy do ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Koenigsegg dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Słynnej korporacji Koenigsegg mogłoby nie powieść się zdobycie oczekiwanych górnych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów DPF/FAP. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Zwierzyńcem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem FAP do pojazdów Koenigsegg. Uzyskanie limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO 6, potrzebuje sprawnego katalizatora samochodowego. Auta osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg charakteryzują się świetnymi sposobami w zagadnieniu obniżania emisji zanieczyszczonych spalin. Niemało pojazdów w Zwierzyńcu to pojazdy z silnikiem JTDM wyposażone w filtr i katalizator, który nie może obejść się bez mycia. Aby ustrzec się od utrudnień w pracy pojazdu Koenigsegg, potrzeba czasem czyścić katalizator SCR, jest to dostępne w warsztacie pod Zwierzyńca. Odzyskanie efektywności elementów filtrów cząstek stałych w Zwierzyńcu dla samochodów producenta Koenigsegg jest ogólnodostępne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna przybyła do Zwierzyńca. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR albo regeneracja katalizatorów dla pojazdów Koenigsegg, wyszukać można na stronie, albo w warsztacie w Zwierzyńcu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zwierzyńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zwierzyńcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zwierzyńcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zwierzyńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zwierzyńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zwierzyńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zwierzyńcu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zwierzyńcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Zwierzyńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zwierzyńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zwierzyńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zwierzyńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zwierzyniec Osiedle Zamojska ZWE01G 50.613811/22.966990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer