Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zwoleń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zwoleniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zwoleń znane jest z laboratorium warsztatu trudniącego się płukaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych marki Koenigsegg. Typową usterką, z którą męczą się osobówki z logo Koenigsegg, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator SCR. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki w Zwoleniu wyspecjalizowanego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Katalizatory składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i wymagają regeneracji, zalecamy zatem usługi z Zwolenia. Zwoleń należy do centrów, które biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Zwolenia, czemu słynna firma Koenigsegg próbuje, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Uzyskanie maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą EURO 4, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Na ogół powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, wytwórcy Koenigsegg, zdarza się inny mankament, za przykład może posłużyć: uszkodzony zawór EGR. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Zwoleniem odszukać można laboratoria warsztatowe, zajmujące się naprawą FAP do aut Koenigsegg. Ponieważ Koenigsegg, podobnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Zwoleniu przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych i płukanie katalizatorów dla marki Koenigsegg, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, i u mechanika w Zwoleniu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zwoleniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zwoleniu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zwoleniu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zwoleniu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zwoleniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zwoleniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zwoleniu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zwoleniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zwoleniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zwoleniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zwoleniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zwoleniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zwoleń Praga Aleja Jana Pawła II ZWO01A 51.355930/21.594971 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer