Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kolno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kolnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kolno – dawniej wieś, prawa miejskie uzyskała w 1425 roku. Położone w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim na Mazowszu. Nazwa miasta pochodzi od słowa koło i po raz pierwszy miejscowość wymieniana jest w 1422 roku jako Colno. Mieszka tu 10 579 mieszkańców.

Na gospodarkę miasta składają się firmy z branży odzieżowej, krawieckiej oraz spożywczej, są tu również producenci pasz i koncentratów, spółdzielnia mleczarska i producent odzieży roboczej.

Krzyżuje się tu droga krajowa nr 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrówSokołów PodlaskiSiedlceŁukówRadzyń Podlaski – Wisznice – Sławatycze) z drogą wojewódzką nr 647 (Dęby – Kolno – Gromadzyn – Wykno – Stawiski). Dzięki nim w Kolnie rozwija się również transport, a także zwiększa się liczba aut na drogach. W ostatnich latach również w regionie Kolna zauważyć można wzrost powstawania firm zajmujących się mechaniką samochodową. Serwisanci z warsztatów samochodowych informują że najpopularniejszą usługą jest wypalanie filtrów DPF i FAP, jako że przestrzeń w nich nie jest nieograniczona, często dochodzi do zapchania. I wtedy właśnie klient kieruje swoje kroki do takiego serwisu w celu przepalenie filtra DPF i wypalenia zgromadzonej w nim sadzy. Cena oraz rodzaj usług w Kolnie podana będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kolnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kolnie 320
Regeneracja filtra FAP w Kolnie 320
Mycie katalizatora w Kolnie 320
Płukanie katalizatora SCR w Kolnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kolnie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kolnie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Kolnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Kolnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kolnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kolnie i wygodnie wyślij filtr DPF z Kolna do regeneracji i czyszczenia

Z Kolna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kolno Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego 11 Listopada NOK01F 53.413219/21.929819 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer