Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zachodniopomorskie, powiat koszaliński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Powiat koszaliński z siedzibą w Koszalinie znajduje się w północno-zachodniej Polsce, dokładniej w województwie zachodniopomorskim. Utworzenie go nastąpiło w roku 1999, w ramach reformy administracyjnej. Przylegające do powiatu koszalińskiego powiaty to: sławieński, szczecinecki, białogardzki, słupski, bytowski oraz kołobrzeski. Powiat koszaliński położony jest w niedalekiej odległości od Jeziora Jamno oraz jeziora Lubiatowo Północne, drogi przebiegające przez powiat koszaliński to: krajowa 6 (GoleniówPłotyKoszalinLęborkRedaGdynia), krajowa 11 (KołobrzegKoszalinBoboliceSzczecinekPiłaChodzieżObornikiPoznańKórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie GóryBytom), krajowa 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowoBydgoszczInowrocławStrzelnoŚlesinKoninKaliszOstrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica), wojewódzka 165 (Mielno – Mścice) oraz wojewódzka 167 (KoszalinTychowo – Ogartowo).

W powiecie koszalińskim można znaleźć i podziwiać wyjątkowe zabytki, w tym XII wieczna Katedra Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Wśród atrakcji można wymienić jeszcze park imienia Książąt Pomorskich, muzeum w Koszalinie, XV wieczny domek kata, papugarnię czy Muzeum 8 Dywizji Obrony Wybrzeża.

Słynny w powiecie koszalińskim serwis samochodowy, obsługuje klientów z całego województwa, a to za sprawą współpracy z firmą kurierską. Klienci przekonują się coraz bardziej do takich rozwiązań, kupujący bez wychodzenia z domu może wymienić filtr cząstek stałych lub zregenerować filtr DPF. Kurier odbiera filtr cząstek stałych lub katalizator, następnie w pracowni poddany zostaje oględzinom i odpowiedniemu procesowi, a kolejnego dnia wraca już do klienta, który może montować go w swoim samochodzie. Cennik usług, dla powiatu koszalińskiego, takich jak regeneracja filtra czy mycie filtra DPF/FAP podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat koszaliński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat koszaliński 398
Regeneracja filtra FAP powiat koszaliński 398
Mycie katalizatora powiat koszaliński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat koszaliński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat koszaliński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat koszaliński 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR powiat koszaliński 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP powiat koszaliński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat koszaliński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer