Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Koszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Koszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Poszukujesz odpowiedniego miejsca do regeneracji zapchanego filtra cząstek stałych w Koszycach? W takim razie polecamy skierować się w Koszycach do specjalistycznego serwisu regeneracji filtrów DPF/FAP z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie regeneracji filtrów oraz innych podzespołów do diesli. Problem zapchanego filtra cząstek stałych dotyka coraz większą liczbę posiadaczy diesli, również tych mieszkających w Koszycach, dla których powstał tu specjalistyczny serwis regeneracji filtrów DPF i FAP.


Czy regeneracja filtrów cząstek stałych jest możliwa w Koszycach?

Jeśli chodzi o miasto Koszyce, to jest ono położone w granicach województwa małopolskiego, w powiecie proszowickim, w gminie Koszyce, której to miasto jest siedzibą. Powierzchnia Koszyc to około 3,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 830 osób. Pierwsze wzmianki na temat Koszyc pochodzą z roku 1328, w roku 1374 miasto uzyskało prawa miejskie, które niestety utraciło w roku 1896 i na powrót odzyskało dopiero w roku 2019. W XVI wieku Koszyce był jednym z miast królewskich Korony Królestwa Polskiego. Do zabytków Koszyc zalicza się piękny park w Koszycach oraz kościół pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny wybudowany w roku 1881.

Przez miasto Koszyce przebiega droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom) oraz droga wojewódzka numer 768 (Jędrzejów → Węchadłów → Skalbmierz → Koszyce → Brzesko).

Ze względu na dobre połączenie drogowe, na ulicach Koszyc nie brakuje aut, a w tym również tych z silnikami diesla i filtrami DPF. Dlatego też w Koszycach w razie awarii można oddać swój filtr do specjalistycznego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych. Serwis do procesu regeneracji używa nowoczesnych maszyn wodnych, co zapewnia przywrócenie filtrom po regeneracji fabrycznych osiągów. Ceny, jakie oferuje serwis w Koszycach za usługę regeneracji i naprawy filtrów DPF i FAP znajdują się w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Koszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Koszycach 320
Regeneracja filtra FAP w Koszycach 320
Mycie katalizatora w Koszycach 320
Płukanie katalizatora SCR w Koszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Koszycach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Koszycach 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Koszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Koszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Koszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer