Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Koziegłowy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Koziegłowach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Koziegłowy to miasto położone w powiecie myszkowskim, w województwie śląskim nad rzekami Boży Stok i Sarni Stok. Nazwa miasta pochodzi od pierwszego właściciela Koziegłów, pana Koziegłowskiego. Pierwsze informacje, jakie możemy znaleźć na temat Koziegłów, pochodzą z dokumentów opisujących spadek, jaki przypadł w udziale rycerzowi, który następnie Koziegłowy założył. Prawa miejskie nadano Koziegłowom w 1402 roku, jednak "działalność wywrotowa" okolicznej ludności, czyli obowiązek patriotyczny udziału w zrywach niepodległościowych, który ludność Koziegłów spełniła z naddatkiem, zaowocował utratą praw miejskich na mocy carskiego dekretu w 1870 roku.

Ponowne nadanie praw miejskich Koziegłowom miało miejsce w 1950. Wśród zabytków, jakie przetrwały w Koziegłowach wymienić można kościół świętej Marii Magdaleny, kościół Świętego Ducha, plebanię, kaplicę mariawitów, ruiny zamku, układ urbanistyczny starego miasta i kamienicę na Rynku. W Koziegłowach krzyżują się drogi wojewódzkie i krajowe, a mianowicie droga wojewódzka numer 789 (Brusiek – KaletyWoźniki – Koziegłowy – Żarki – Lelów) i droga krajowa numer 1 (Sosnowiec – Łódź – Tuszyn – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Dąbrowa Górnicza – Tychy – PszczynaBielsko-Biała – Przybędza – Milówka). Dzięki tym trasom w Koziegłowach na brak zajęcia nie narzekają zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów warsztaty. Niewiele osób wie, ale z Koziegłów można wysłać do czyszczenia i naprawy filtry DPF FAP i katalizatory SCR, a ceny za wymienione usługi i wiele innych znajdują się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Koziegłowach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Koziegłowach 320
Regeneracja filtra FAP w Koziegłowach 320
Mycie katalizatora w Koziegłowach 320
Płukanie katalizatora SCR w Koziegłowach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Koziegłowach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Koziegłowach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Koziegłowach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Koziegłowach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Koziegłowach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Koziegłowach i wygodnie wyślij filtr DPF z Koziegłów do regeneracji i czyszczenia

Z Koziegłów filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koziegłowy Pomykacz Kościelna KOG01G 50.598171/19.163750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer