Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Koźmin Wielkopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Koźminie Wielkopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Koźmin Wielkopolski to miasto, którego jak sama nazwa wskazuje, szukać należy w granicach województwa wielkopolskiego. Miasto to leży w granicach powiatu krotoszyńskiego i liczy sobie niewiele ponad 6,5 tysiąca mieszkańców. Koźmin był prywatną własnością szlachecką od 1318 roku (data lokacji Koźmina Wielkopolskiego), natomiast prawa miejskie uzyskał jeszcze między 1251 a 1283 rokiem.

Pozostałościami po tak długiej i bogatej historii miasta Koźmina są zabytki, w tym zamek z XIV wieku, kościół z kaplicą, kościół klasztorny, wiatrak i dawny szpital. Poza tym, że miasto to jest ważnym punktem turystycznym, jest również ważnym węzłem komunikacyjnym. Przez Koźmin biegną zarówno drogi krajowe, wojewódzkie, jak i ważne linie kolejowe: kolejno droga krajowa numer 15 (TrzebnicaMilicz – Zdun – KrotoszynKoźmin WielkopolskiJarocinMiłosławWrześniaGnieznoTrzemesznoStrzelnoInowrocławGniewkowo – Toruń – Kowalewo PomorskieBrodnicaNowe Miasto LubawskieLubawa – Ornowo), droga wojewódzka numer 438 (Borek Wielkopolski – Leonów – Zimnowoda – Głoginin – Borzęciczki – Gałązki – Koźmin Wielkopolski) oraz linia kolejowa numer 281 (Oleśnica – Krotoszyn – Koźmin – Jarocin – Gniezno).

Poza tym w mieście funkcjonują specjalistyczne zakłady regeneracji i naprawy filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów, natomiast ceny za czyszczenie i regenerację filtrów i katalizatorów zebraliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Koźminie Wielkopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Koźminie Wielkopolskim 320
Regeneracja filtra FAP w Koźminie Wielkopolskim 320
Mycie katalizatora w Koźminie Wielkopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Koźminie Wielkopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Koźminie Wielkopolskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Koźminie Wielkopolskim 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Koźminie Wielkopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Koźminie Wielkopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Koźminie Wielkopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Koźminie Wielkopolskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Koźmina Wielkopolskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Koźmina Wielkopolskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Koźmin Wielkopolski Osiedle Tysiąclecia Jana Pawła II KZM01A 51.744671/15.598320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer