Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Krajenka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krajence

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Krajenka to położone w województwie wielkopolskim miasto, którego szukać należy w powiecie złotowskim. Krajenka leży nad rzeką Głomią, wśród jezior Pojezierza Południowopomorskiego. Pierwsze wzmianki o istnieniu miasta pochodzą z 1286 roku, natomiast prawa miejskie nadano Krajence w 1420, jednak badania potwierdziły duże prawdopodobieństwo, że osada swoje korzenie ma w czasach przedchrześcijańskich.

Obecnie Krajenka liczy sobie nieco ponad 3700 mieszkańców, a większość lokalnego przemysłu to przemysł rolny. W porównaniu do lat minionych jest to niejako zmiana branży, ponieważ dawniej Krajence przypisywano rolę centrum lokalnego sukiennictwa. W Krajence, jak przystało na miasto, które na mapach można znaleźć od niemal 600 lat, nie brakuje w mieście zabytków, między innymi są to: kościół ewangelicki, kościół katolicki, urbanistyczny układ miejski oraz pałac z zespołem parkowo-folwarcznym.

Dzięki drogom krajowym 188 (CzłuchówDebrznoZłotówKrajenkaPiła) i 190 (Krajenka – SzamocinMargoninWągrowiecGniezno) do Krajenki zapewniony jest swobodny dostęp. Położenie w centralnej Polsce, bliskość ważnych tras komunikacyjnych, a także jezior kuszących jako miejsce idealne na wakacyjny wypoczynek sprawiają, że przez Krajenkę i do Krajenki przyjeżdża codziennie mnóstwo kierowców, niekiedy w niesprawnych samochodach. Każde turystyczne miasto doskonale "wie", że turyści potrzebują opieki, a Krajenka zapewnia ją również ze strony technicznej, zwłaszcza w przypadku uszkodzonych filtrów cząstek stałych i katalizatorów do regeneracji. Poniżej zebraliśmy z Krajenki ceny, jakie trzeba zapłacić za usługi czyszczenia i naprawy filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krajence

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Krajence 320
Regeneracja filtra FAP w Krajence 320
Mycie katalizatora w Krajence 320
Płukanie katalizatora SCR w Krajence 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Krajence 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krajence 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Krajence 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Krajence 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krajence

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krajence i wygodnie wyślij filtr DPF z Krajenki do regeneracji i czyszczenia

Z Krajenki filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krajenka ks. Domańskiego KRJ01G 53.290581/16.985201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer