Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Erazma Jerzmanowskiego | Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krakowie | ul. Erazma Jerzmanowskiego

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Spis Treści

Czy w dzielnicy Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim na ulicy Erazma Jerzmanowskiego można naprawić filtr cząstek stałych za niską cenę i od ręki?

Uszkodzone filtry na osiedlu Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim na ulicy Erazma Jerzmanowskiego można wyremontować w pracowniach regeneracji z województwa małopolskiego filtrów DPF. Nasi zleceniodawcy często korzystają z opcji, dzięki której mogą zadzwonić i umówić się na odbiór filtrów cząstek stałych naszym kurierem.

W jaki sposób przebiega remont filtrów DPF i FAP w warsztacie na ulicy Erazma Jerzmanowskiego w obrębie dzielnicy Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim?

Aby wykonać proces regeneracji filtrów w serwisie na ulicy Erazma Jerzmanowskiego na osiedlu Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, postępujemy zgodnie z określonymi procedurami, takimi jak:
 • Odbiór od zleceniodawców filtrów FAP doręczonych do pracowni dzięki pomocy naszego kuriera albo bezpośrednio przez naszego klienta.
 • Dostarczenie filtrów do przedsiębiorstwa, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej testuje się monolit.
 • Przeznaczenie filtra FAP do procesu regeneracji na zaawansowanych technologicznie maszynach, jeśli wymaga tego jego kondycja oraz poziom zanieczyszczeń.
 • Realizacja kolejnych weryfikacji na naprawionych i osuszonych filtrach DPF
 • Przygotowanie raportów dostarczających informacji na temat kondycji filtrów DPF po czyszczenia oraz doręczenie zregenerowanych elementów do rąk klienta.

Ile kosztuje naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów w zakładzie przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego w dzielnicy Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim?

Opłata za usługę naprawy filtrów DPF w zakładzie przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego na osiedlu Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim nie zmienia się i opiewa na ułamek ceny nowego filtra.

Jak najlepiej dostarczyć filtry i katalizatory SCR do zakładu regeneracji zlokalizowanej na ulicy Erazma Jerzmanowskiego na osiedlu Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim?

Najlepiej filtr cząstek stałych przekazać do pracowni regeneracji zlokalizowanej na ulicy Erazma Jerzmanowskiego na osiedlu Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim z pomocą kuriera, jakiego możemy dla Państwa zamówić, niemniej jednak rzecz jasna zachęcamy do odwiedzin w zakładzie, gdzie można zobaczyć, jak odbywa się czyszczenie filtrów FAP.

Które elementy układu redukcji emisji spalin można remontować w serwisie położonym przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego w dzielnicy Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim?

W serwisie zlokalizowanym na ulicy Erazma Jerzmanowskiego na osiedlu Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim jest dostępna naprawa praktycznie wszystkich kategorii filtrów cząstek stałych i katalizatorów, w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do aut ciężarowych.

Jakie są objawy zatkania filtrów DPF, które czyścimy w warsztacie na ulicy Erazma Jerzmanowskiego w dzielnicy Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim?

Według mechaników najbardziej popularne objawy zanieczyszczonego filtra FAP/DPF to:
 • wzrost zużycia paliwa.
 • unieruchomienie pojazdu.
 • falowanie obrotów silnika.
 • ograniczenie osiągów.
 • wzrost emisji sadzy.

Co świadczy o tym, że warto wytypować serwisy zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów przy ulicy Erazma Jerzmanowskiego w obrębie dzielnicy Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim?

Opłaca się wybrać nasze usługi dlatego, że mówią o tym następujące fakty:
 • Mamy niskie ceny.
 • Szczycimy się wysoką skutecznością.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.

Czyszczenie katalizatorów w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, na osiedlu Nowy Prokocim, na ulicy Erazma Jerzmanowskiego.

 

 

Wyczyszczony w naszej pracowni katalizator, po regeneracji wodnej.
Czyszczenie katalizatorów Kraków Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim Erazma Jerzmanowskiego

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, Erazma Jerzmanowskiego

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 398
Mycie katalizatora, osiedle Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR, osiedle Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF, dzielnica Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, ul. Erazma Jerzmanowskiego 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krakowie, Bieżanów-Prokocim - Osiedle Nowy Prokocim, Erazma Jerzmanowskiego

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer