Subpage photo

Regeneracja DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Swoszowice - Kosocice | Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krakowie | Swoszowice - Kosocice

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Leżące w dzielnicy Swoszowice osiedle Kosocice, jest, jak wiele osiedli w Krakowie byłą podkrakowską wsią, natomiast w granice miasta zostało włączone w 1972 roku. Historia wsi rozpoczyna się jeszcze w średniowieczu, a nazwa Kosocice pochodzi według legendy od nazwiska Polaka, który miał w lasach w okolicy obecnych Kosocic znaleźć schronienie przed Tatarskim najazdem. Granice osiedla wyznacza bieg ulic Romana Żelazowskiego, Krzemienieckiej, Kasztanowej oraz ulicy Ochota. Obszar 160 hektarów osiedla to w dużej części tereny zielone i nieużytki leśne (pozostałość obecnej tu wcześniej puszczy).

Najbliższy oddział Poczty Polskiej, z którego można nadać przesyłkę to Urząd Pocztowy FUP Wieliczka, który znaleźć można pod adresem ulica Świętej Barbary 20, kod pocztowy 32-020 Wieliczka.

Co prawda w Kosocicach ciężko jest znaleźć oddział poczty, jednak nie ma większego problemu, żeby znaleźć zakład zajmujący się mechaniką samochodową i silnikami diesla, który wciąż jest najchętniej wybieranym rozwiązaniem w zakresie napędów samochodów osobowych i użytkowych. Diesle charakteryzują się koniecznością okresowej regeneracji układów odpowiedzialnych za redukcję emisji spalin. W skład tych układów wchodzą elementy takie jak katalizatory i filtry cząstek stałych, które pracując w trudnym środowisku układu wydechowego, ulegają zabrudzeniu lub zapchaniu, co powoduje utratę ich właściwości. Ceny nowych elementów na wymianę są bardzo wysokie, dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest okresowe czyszczenie katalizatorów i płukanie filtrów DPF. Cena czyszczenia i płukania dla osiedla Kosocice została ujęta w tabeli poniżej.

 

Regeneracja katalizatorów w Krakowie, w dzielnicy Swoszowice, na osiedlu Kosocice.

 

 

Regenerowany w naszej pracowni katalizator w pracowni.
Regeneracja katalizatorów Kraków Swoszowice - Kosocice

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - Swoszowice - Kosocice w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie DPF, osiedle Swoszowice - Kosocice w Krakowie 320
Regeneracja filtra FAP, dzielnica Swoszowice - Kosocice w Krakowie 320
Mycie katalizatora, osiedle Swoszowice - Kosocice w Krakowie 320
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Swoszowice - Kosocice w Krakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Swoszowice - Kosocice w Krakowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Swoszowice - Kosocice w Krakowie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora, osiedle Swoszowice - Kosocice w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF, dzielnica Swoszowice - Kosocice w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (dzielnica Swoszowice - Kosocice)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer