Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wielkopolskie, powiat krotoszyński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Powiat krotoszyński znajduje się w województwie wielkopolskim, w ramach reformy administracyjnej, w roku 1999. Liczba mieszkańców w powiecie krotoszyńskim wynosi mniej więcej 77 800 osób, a jego obszar to 714 kilometrów kwadratowych. Powiat krotoszyński graniczy z powiatem rawickim, jarocińskim, gostyńskim, pleszewskim, milickim oraz ostrowskim.

W powiecie krotoszyńskim możemy przyjemnie spędzić czas w Muzeum Regionalnym imienia Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie, Lipowcu, pałacu Gałeckich, w Trafarach, Izbie Muzealnej Zdunowskiego Ośrodka Kultury, Muzeum Ziemi Koźmińskiej w Koźminie Wielkopolskim, Muzeum Ziemi Kobylińskiej oraz na zamku w Starym Sielcu.

Na terenie powiatu krotoszyńskiego, dokładnie w Krotoszynie, krzyżują się trzy drogi krajowe: 36 (ProchowiceLubinŚcinawa – Wińsko – Załęcze – RawiczKrotoszynOstrów Wielkopolski), 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin – Miąskowo – MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno – Wylatowo – StrzelnoInowrocławToruń – Brodnica – LubawaOstróda) łączy się z nimi również jedna droga wojewódzka – 444 (KrotoszynOdolanówOstrzeszów).

Powiat krotoszyński jest ośrodkiem usługowym ze względu na drobny przemysł oraz warsztaty samochodowe, specjalizujące się w czyszczeniu i regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych. Poniżej w cenniku dla powiatu krotoszyńskiego przedstawiamy zestawienie najniższych cen za regenerację filtrów DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat krotoszyński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat krotoszyński 398
Regeneracja filtra FAP powiat krotoszyński 398
Mycie katalizatora powiat krotoszyński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat krotoszyński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat krotoszyński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat krotoszyński 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat krotoszyński 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych powiat krotoszyński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat krotoszyński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer