Regeneracja filtrów cząstek stałych DPF i FAP oraz czyszczenie katalizatorów - Kujawsko-pomorskie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Położone w centralno-północnej części kraju województwo, którego ludność przekracza 2 miliony mieszkańców, podzielone na 19 powiatów i 4 miasta na prawach powiatu, to oczywiście województwo kujawsko-pomorskie. W województwie kujawsko-pomorskim największymi i najważniejszymi miastami są Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i Inowrocław, miasta znane w całej Polsce. Posiadając takie centra przemysłowe i logistyczne, jak wspomniane metropolie, nie powinno nikogo dziwić, że na drogach województwa kujawsko-pomorskiego jeździ znacznie więcej samochodów z silnikiem diesla niż w przypadku innych sposobów zasilania układu napędowego. Popularność diesle zawdzięczają swojej niezawodności i niskim kosztom eksploatacji, jednak niewiele ponad 10 lat temu, wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin EURO IV, konieczne stało się zmienienie klasycznej wizji silnika spalinowego diesla. Normy dopuszczające konkretny poziom emisji cząstek stałych, tlenków azotu spowodowały konieczność instalacji w układzie wydechowym i silniku specjalnych systemów redukcji emisji spalin. Dlatego też teraz mamy sytuacje jak filtry DPF do regeneracji, katalizatory do naprawy, czy zapchane filtry FAP. Jednak niewiele osób wie, że zapchany filtr DPF to nie musi być gigantyczny wydatek, pod warunkiem, że poddamy DPF regeneracji. Warto tu zaznaczyć, że regeneracja filtrów DPF w kujawsko-pomorskim, to konieczność wykonania jedynie jednego telefonu. Zadzwoń, żeby zregenerować swój filtr cząstek stałych FAP, wyczyścić katalizator lub naprawić SCR w kujawsko-pomorskim.

Przez terytorium województwa kujawsko-pomorskiego przebiega dużo dróg, są to między innymi: autostrada A1 (Rusocin – GrudziądzToruńKutnoStrykówŁódźTuszynPiotrków TrybunalskiKamieńskRadomskoCzęstochowa – Pyrzowice – Piekary ŚląskieBytomZabrzeGliwiceKnurówRybnikŻory – Gorzyczki), droga ekspresowa S10 (SzczecinStargard SzczecińskiReczKalisz PomorskiWałczPiła -Wyrzysk – Pawłówek – Białe Błota – BydgoszczSolec KujawskiToruń – Lubicz Dolny – SierpcPłońsk – Siedlin), droga krajowa numer 55 (Nowy Dwór GdańskiMalborkKwidzynGrudziądz – Stolno), a także droga krajowa numer 80 (Pawłówek – Bydgoszcz – Fordon – Toruń – Lubicz Dolny).

 

Filtr DPF FAP, katalizator w województwie kujawsko-pomorskim po czyszczeniu, naprawie, regeneracji.
Regeneracja, czyszczenie, naprawa filtrów DPF/FAP i katalizatorów województwo kujawsko-pomorskie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kujawsko-pomorskie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF województwo Kujawsko-pomorskie 398
Regeneracja filtra FAP województwo Kujawsko-pomorskie 398
Mycie katalizatora województwo Kujawsko-pomorskie 398
Płukanie katalizatora SCR województwo Kujawsko-pomorskie 398
Naprawa filtra cząstek stałych województwo Kujawsko-pomorskie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych województwo Kujawsko-pomorskie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF województwo Kujawsko-pomorskie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP województwo Kujawsko-pomorskie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (województwo Kujawsko-pomorskie)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer