Regeneracja filtrow DPF i FAP - Kujawsko-pomorskie

Oceń:

Położone w centralno-północnej części kraju województwo, którego ludność przekracza 2 miliony mieszkańców, podzielone na 19 powiatów i 4 miasta na prawach powiatu, to oczywiście województwo kujawsko-pomorskie. W województwie kujawsko-pomorskim największymi i najważniejszymi miastami są Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i Inowrocław, miasta znane w całej Polsce. Posiadając takie centra przemysłowe i logistyczne, jak wspomniane metropolie, nie powinno nikogo dziwić, że na drogach województwa kujawsko-pomorskiego jeździ znacznie więcej samochodów z silnikiem diesla niż w przypadku innych sposobów zasilania układu napędowego. Popularność diesle zawdzięczają swojej niezawodności i niskim kosztom eksploatacji, jednak niewiele ponad 10 lat temu, wraz z wprowadzeniem normy emisji spalin EURO IV, konieczne stało się zmienienie klasycznej wizji silnika spalinowego diesla. Normy dopuszczające konkretny poziom emisji cząstek stałych, tlenków azotu spowodowały konieczność instalacji w układzie wydechowym i silniku specjalnych systemów redukcji emisji spalin. Dlatego też teraz mamy sytuacje jak filtry DPF do regeneracji, katalizatory do naprawy, czy zapchane filtry FAP. Jednak niewiele osób wie, że zapchany filtr DPF to nie musi być gigantyczny wydatek, pod warunkiem, że poddamy DPF regeneracji. Warto tu zaznaczyć, że regeneracja filtrów DPF w kujawsko-pomorskim, to konieczność wykonania jedynie jednego telefonu. Zadzwoń, żeby zregenerować swój filtr cząstek stałych DPF, wyczyścić katalizator lub naprawić SCR w kujawsko-pomorskim.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer