Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kuźnia Raciborska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kuźni Raciborskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Kuźnia Raciborska to leżące w województwie śląskim miasto, zlokalizowane nad rzeką Rudą. Kuźnia Raciborska leży w powiecie raciborskim, a jako miasto można odnaleźć ją tam od 1967 roku, ponieważ wtedy otrzymała prawa miejskie. Początki istnienia Kuźni Raciborskiej sięgają jednak znacznie dalej w przeszłość, ponieważ podwaliny pod osadę położone były jeszcze w XVII wieku, a pierwsze oficjalne wzmianki o kuźniczych osiedlach na terenie obecnego miasta pochodzą z 1641 roku.

Na terenie miasta nie zachowało się wiele zabytków, a spowodowane jest to najprawdopodobniej użytkowym i przemysłowym charakterem miasta. Poza tym w czasie działań wojennych znalazła się Kuźnia Raciborska na bardzo newralgicznym terenie. Przez miasto wiodą dwie ważne drogi wojewódzkie o numerach 922 (Kuźnia Raciborska – Nędza) i 425 (Rudy – Kuźnia Raciborska – Bierawa).

Znacznie bardziej rozwinięta jest tutaj linia kolejowa, wykorzystywana głównie do transportu ciężkiego wyrobów żelaznych i kuźniczych. Kuźnia Raciborska ma bezpośrednie połączenie z miastami takimi jak Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Ostrawa (Czechy), Chałupki, Kędzierzyn-Koźle, Opole, Pszczyna, Racibórz, Wrocław, Żory. Nie zmienia to jednak faktu, że na terenie Kuźni Raciborskiej funkcjonują zakłady specjalistycznej opieki mechanicznej w postaci warsztatów zajmujących się regeneracją filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kuźni Raciborskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kuźni Raciborskiej 320
Regeneracja filtra FAP w Kuźni Raciborskiej 320
Mycie katalizatora w Kuźni Raciborskiej 320
Płukanie katalizatora SCR w Kuźni Raciborskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kuźni Raciborskiej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kuźni Raciborskiej 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Kuźni Raciborskiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Kuźni Raciborskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kuźni Raciborskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kuźni Raciborskiej i wygodnie wyślij filtr DPF z Kuźni Raciborskiej do regeneracji i czyszczenia

Z Kuźni Raciborskiej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kuźnia Raciborska Nowy Świat Kozielska KUZ01F 50.202412/18.308990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer