Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Andrespol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Andrespolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w autach Łada z silnikiem samozapłonowym, choć część tę dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa katalizatorów w pracowni warsztatu pod Andrespolem. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Andrespolu odszukać można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem DPF do aut Łada. Odnalezienie właściwego mechanika w Andrespolu przodującego w autach osobowych Łada może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Łada to osobówki, które są popularne w całej Europie i nie tylko, mimo to zmagają się z bolączkami z katalizatorami. Sporo pojazdów w Andrespolu to auta z silnikiem JTD mające zainstalowany katalizator SCR, który nie może obejść się bez naprawy. Andrespol jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot związany, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna marka Łada usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Słynnej marce Łada nie powiodłoby się zdobycie koniecznych do spełnienia wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada mogą się pochwalić wzorcowymi aparaturami w zagadnieniu zredukowania poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy regeneracja katalizatorów dla aut Łada, odnaleźć można w panelu po prawej, czy w warsztacie samochodowym w Andrespolu. Odnajdź swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Łada w Andrespolu, dzięki usłudze wyszukiwania na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Andrespolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Andrespolu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Andrespolu 320
Mycie katalizatora Łada w Andrespolu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Andrespolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Andrespolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Andrespolu 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Andrespolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Andrespolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Andrespolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Andrespolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Andrespolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Andrespol Rokicińska ANR01A 51.725979/19.638090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer