Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Białka Tatrzańska

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Białce Tatrzańskiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Białka Tatrzańska słynie z warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów samochodowych do aut osobowych znanego koncernu Łada. Cały szereg aut w Białce Tatrzańskiej to samochody z turbodoładowaniem mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga regenerowania. Ażeby uniknąć komplikacji w użytkowaniu samochodu Łada, należy okresami przepalać FAP, możliwość taka istnieje w pracowni pod Białki Tatrzańskiej. Pojazdy ze stajni Łada znamionują się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie obniżenia emisji cząstek stałych. Prócz atrakcji dla wizytujących w Białce Tatrzańskiej odnaleźć można warsztaty, trudniące się czyszczeniem DPF do samochodów osobowych Łada. Znanej korporacji Łada nie byłoby możliwe uzyskanie żądanych przez normy pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. DPF-y stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy warsztat z Białki Tatrzańskiej. Dobranie odpowiedniego mechanika samochodowego w Białce Tatrzańskiej specjalizującego się w pojazdach osobowych Łada może przysporzyć problemów, oraz jest mozolne. Wyszukaj mechanika, który naprawia samochody marki Łada w Białce Tatrzańskiej, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych czy płukanie katalizatorów SCR dla samochodów Łada, znaleźć można po prawej stronie, czy w warsztacie samochodowym w Białce Tatrzańskiej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Białce Tatrzańskiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Białce Tatrzańskiej 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Białce Tatrzańskiej 320
Mycie katalizatora Łada w Białce Tatrzańskiej 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Białce Tatrzańskiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Białce Tatrzańskiej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Białce Tatrzańskiej 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Białce Tatrzańskiej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Białce Tatrzańskiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Białce Tatrzańskiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Białce Tatrzańskiej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Białce Tatrzańskiej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Białka Tatrzańska Środkowa BTT01G 49.387089/20.104740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer