Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Białobrzegi

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Białobrzegach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Białobrzegach jest szansa oczyszczania katalizatorów do pojazdów osobowych Łada dzięki obecności laboratorium warsztatu z Białobrzegów. Białobrzegi jest jednym z centrów, które mają kłopot w związku, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Białobrzegów, czemu słynny koncern Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Katalizatory SCR wykonują pracę w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, to jest w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek wyników urządzenia. Pojazdy znanego koncernu Łada cechują się nadzwyczajnymi możliwościami w zakresie ograniczania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Odszukanie specjalistycznego warsztatu w Białobrzegach wyspecjalizowanego w autach osobowych Łada może być nieproste, jak również jest długotrwałe. Łada to samochody, jakie cieszą się renomą na całym świecie, niemniej jednak stykają się z problemami z filtrami FAP. Wiele pojazdów osobowych w Białobrzegach to samochody z turbodoładowaniem wyposażone w filtr i katalizator, który dopomina się czyszczenia. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Białobrzegami odszukać można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów Łada. Namierz swój zakład, którego specjalnością jest Łada w Białobrzegach, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu. Gdyż Łada, zupełnie jak inne pojazdy wymaga do właściwego działania kompletnych filtrów cząstek stałych DPF zalecamy w Białobrzegach przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Białobrzegach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Białobrzegach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Białobrzegach 320
Mycie katalizatora Łada w Białobrzegach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Białobrzegach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Białobrzegach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Białobrzegach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Białobrzegach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Białobrzegach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Białobrzegach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Białobrzegach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Białobrzegach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Białobrzegi Osiedle Reymontowskie Rzemieślnicza BBG01G 51.645710/20.955799 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer