Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Biały Bór

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Białym Borze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF robi się standardem w samochodach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, choć urządzenie to zużywa się, czemu podołać może mycie filtrów FAP u mechanika pod Białym Borem. Niemało aut w Białym Borze to pojazdy z silnikiem TDDI mające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje regeneracji. Biały Bór jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znany producent Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów FAP. Standardowo sprawcą uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP, firmy Łada, staje się inne uszkodzenie, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. Łada to auta, które są słynne na terenie całego kraju, jednakże borykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Stajni Łada niemożliwe byłoby wytworzenie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów ilości emitowanych spalin, bez instalacji filtrów DPF/FAP. DPF-y wykonują pracę w niezwykle skomplikowanych warunkach pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Często usterką, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Przywrócenie wydolności właściwości katalizatorów samochodowych w Białym Borze dla samochodów producenta Łada jest łatwe, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Białego Boru. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP jak też regeneracja DPF FAP dla samochodów producenta Łada, odnaleźć można na stronie, jak też w pracowni w Białym Borze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Białym Borze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Białym Borze 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Białym Borze 320
Mycie katalizatora Łada w Białym Borze 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Białym Borze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Białym Borze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Białym Borze 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Białym Borze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Białym Borze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Białym Borze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Białym Borze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Białym Borze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Biały Bór Dworcowa BBO01A 53.901089/16.841820 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer