Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Błonie-Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Błoniu-Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF zmienia się w standard w autach Łada z silnikiem diesla, jednak komponent ten psuje się, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Błoniem-Wsią. Uzyskanie limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy EURO 5, koniecznie wymaga pracującego poprawnie katalizatora SCR. Katalizatory stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym firmę pod Błoniem-Wsią. By unikać komplikacji z eksploatacją samochodu Łada, należy co jakiś czas czyścić filtr FAP, jest to udostępnione u mechanika pod Błonia-Wsi. Niemało pojazdów osobowych w Błoniu-Wsi to pojazdy z silnikiem CRD wyposażone w filtr DPF, który nie może obejść się bez naprawy. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne na terenie całego świata, jednakże biedzą się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Znanej firmie Łada mogłoby nie powieść się osiągnięcie spodziewanych maksymalnych wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, bez montowania filtrów DPF. Nieraz źródłem zdławionego filtra cząstek stałych FAP/DPF, wytwórcy Łada, jest inny problem, za przykład może posłużyć: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Zregenerowanie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych FAP w Błoniu-Wsi dla aut producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, albowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Błonia-Wsi. Tabela z cenami odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Łada dla Błonia-Wsi ulokowano poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by znaleźć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Błoniu-Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Błoniu-Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Błoniu-Wsi 320
Mycie katalizatora Łada w Błoniu-Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Błoniu-Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Błoniu-Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Błoniu-Wsi 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Błoniu-Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Błoniu-Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Błoniu-Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Błoniu-Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Błoniu-Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Błonie-Wieś Sochaczewska BLO02N 52.199539/20.600571 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer