Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Bobolice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Bobolicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Bobolice słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów znanego koncernu Łada. Pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Łada szczycą się wybitnymi rozwiązaniami w sferze obniżania poziomu produkcji gazów wydechowych. Producentowi Łada nie powiodło się wytworzenie koniecznych górnych osiągów emisji gazów wydechowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Bobolicami odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut osobowych Łada. Na ogół podłożem usterki filtra DPF, znanej marki Łada, bywa inny defekt, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Bobolice jest jednym z ośrodków, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem cząstek stałych w powietrzu, czemu producent Łada dąży aby, przeciwdziałać, ze wsparciem katalizatorów. Standardową bolączką, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle firmy Łada, szczególnie, gdy za napęd służy silnik samozapłonowy, jest zapchany katalizator. Generowanie górnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, potrzebuje funkcjonującego katalizatora samochodowego. Zrewaloryzowanie wydajności części wchodzących w skład katalizatorów w Bobolicach dla pojazdów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodna dotarła do Bobolic. Dobierz swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Łada w Bobolicach, dzięki wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Bobolicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Bobolicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Bobolicach 320
Mycie katalizatora Łada w Bobolicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Bobolicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Bobolicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Bobolicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Bobolicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Bobolicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Bobolicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bobolicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Bobolicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bobolice Seligera BOB01A 53.953621/16.585739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer