Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Brzostek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Brzostku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Brzostek słynie z warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych z symbolem Łada. Częstą usterką, z którą biedzą się osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Łada, w szczególności, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie limitów ilości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych normą EURO 5, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra FAP. Z reguły źródłem zdławionego DPF-a, znanej firmy Łada, bywa inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Brzostek należy do miast, jakie dotyka problem związany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Łada dąży aby, zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Filtry DPF działają w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku, czyli za kolektorem spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty osiągów części. Żeby ustrzec się od problemów w eksploatacji auta Łada, wypada od czasu do czasu przepłukać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Brzostka. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Łada wyróżniają się świetnymi narzędziami w sprawie obniżenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Odtworzenie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Brzostku dla samochodów producenta Łada jest możliwe do osiągnięcia, bowiem nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Brzostka. Cennik usług naprawy filtrów cząstek stałych FAP pochodzących z Łada dla Brzostka umieszczono w części strony poniżej, da się zweryfikować w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Brzostku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Brzostku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Brzostku 320
Mycie katalizatora Łada w Brzostku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Brzostku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Brzostku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Brzostku 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Brzostku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Brzostku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Brzostku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer