Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Bychawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Bychawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem diesla, ale moduł ten zużywa się, co może rozwiązać naprawa katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Bychawą. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów z eksploatacją auta Łada, należy czasami czyścić filtr FAP, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Bychawy. Słynnej marce Łada nie powiodłoby się wyprodukowanie niezbędnych maksymalnych wyników emisji cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Klasyczną niedoskonałością, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Łada, w większości wypadków, posiadające silnik diesla, jest zapchany sadzą katalizator SCR. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w niezwykle brudnym środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje spadek wyników podzespołu. Bychawa należy do ośrodków, które dotyka problem bezpośrednio związany, z ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Bychawy, czemu marka Łada dąży aby, zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Łada to pojazdy, które są słynne na terenie całego świata, ale borykają się z bolączkami z katalizatorami SCR. Wiele pojazdów osobowych w Bychawie to samochody z silnikiem CiTD posiadający zainstalowany DPF, który potrzebuje odnawiania. Odtworzenie wydajności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Bychawie dla pojazdów marki Łada jest osiągalne, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem dotarła do Bychawy. Tabela cennika mycia filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Łada dla Bychawy zamieszczono niżej, nie ma przeszkód, by znaleźć w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Bychawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Bychawie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Bychawie 320
Mycie katalizatora Łada w Bychawie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Bychawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Bychawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Bychawie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Bychawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Bychawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Bychawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bychawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Bychawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bychawa Wandzin Marszałka Józefa Piłsudskiego BYC138 51.012810/22.540680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer