Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Cerkwica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Cerkwicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Cerkwicy znajduje się opcja odnawiania elementów katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Łada dzięki funkcjonowania mechanika z Cerkwicy. Często podłożem zaczopowania katalizatora samochodowego, znanego koncernu Łada, bywa inny mankament, jedną z możliwości jest: uszkodzenie sterownika silnika. Zwykłą wadą, z jaką biedzą się auta znanej marki Łada, zwykle, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany DPF. Cerkwica należy do ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu producent Łada dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Osiągnięcie limitów emisji gazów wydechowych, dopuszczonych normą EURO, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Łada to samochody, jakie są popularne na terenie całego kraju, jednakże zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Wyszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Cerkwicy specjalizującego się w autach Łada może dostarczyć kłopotów, a także jest żmudne. Żeby ustrzec się od problemów z użytkowaniem diesla Łada, trzeba okresami wyczyścić katalizator samochodowy, jest to dostępne w pracowni warsztatu pod Cerkwicy. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR jak również płukanie DPF dla aut producenta Łada, znaleźć można w panelu po prawej, jak również w warsztatowym laboratorium w Cerkwicy. Taryfikator usług regeneracji katalizatorów samochodowych dla Łada dla Cerkwicy znajduje się pod zdjęciem, istnieje możliwość by sprawdzić w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Cerkwicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Cerkwicy 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Cerkwicy 320
Mycie katalizatora Łada w Cerkwicy 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Cerkwicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Cerkwicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Cerkwicy 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Cerkwicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Cerkwicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Cerkwicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cerkwicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Cerkwicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cerkwica Słoneczna CRK01N 54.009769/15.105420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer