Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Chmielnik

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Chmielniku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standard w autach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, pomimo że moduł ten zużywa się, co może rozwiązać naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Chmielnikiem. Filtry cząstek stałych chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje utrata osiągów urządzenia. Generowanie górnych pułapów poziomu produkcji spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zapychają się sadzą i wymagają naprawy, zalecamy zatem firmę pod Chmielnikiem. Ażeby unikać problemów podczas prowadzenia samochodu Łada, wypada okazjonalnie przepłukać filtr i katalizator, możliwość taka istnieje w pracowni warsztatu pod Chmielnika. Z reguły podłożem zdławionego katalizatora, znanego koncernu Łada, staje się inne wybrakowanie, jeden z nich to: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Klasyczną słabością, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Łada, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony DPF. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Chmielniku znaleźć można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem DPF FAP do samochodów Łada. Usługi takie jak naprawa katalizatorów lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Łada, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie samochodowym w Chmielniku. Lista cennika odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF marki Łada dla Chmielnika umieściliśmy w poniższej sekcji, trzeba przeglądnąć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Chmielniku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Chmielniku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Chmielniku 320
Mycie katalizatora Łada w Chmielniku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Chmielniku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Chmielniku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Chmielniku 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Chmielniku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Chmielniku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Chmielniku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chmielniku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Chmielniku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chmielnik Przedkościele Aleja Zwycięstwa CHK01G 50.615040/20.744209 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer