Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Choroszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Choroszczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach Łada z silnikiem diesla, choć moduł ten zużywa się, czemu podołać może czyszczenie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Choroszczą. Łada to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na całym świecie, jednak biedzą się z kwestią z filtrami DPF. Żeby ustrzec się od komplikacji z użytkowaniem pojazdu Łada, przydaje się okresowo czyścić filtr DPF FAP, jest to dostępne w warsztacie pod Choroszczy. Choroszcz należy do miast, które biją na alarm związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znana firma Łada usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP. Zazwyczaj podłożem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Łada, staje się inne wybrakowanie, czego przykładem może być: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Generowanie limitów zawartości emitowanych spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego filtra DPF/FAP. Katalizatory samochodowe pracują w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, czyli za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata wyników podzespołu. Filtry FAP zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem warsztat w Choroszczy. Ponieważ Łada, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP polecamy, żeby w Choroszczy zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP. Poprawienie kondycji części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Choroszczy dla samochodów producenta Łada jest dostępne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Choroszczy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Choroszczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Choroszczy 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Choroszczy 320
Mycie katalizatora Łada w Choroszczy 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Choroszczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Choroszczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Choroszczy 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Choroszczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Choroszczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Choroszczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Choroszczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Choroszczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Choroszcz Osiedle Wichrowe Wzgórze Powstania Styczniowego CRS556 53.148682/22.987289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer