Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Chwałki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Chwałkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Chwałkach pojawiła się szansa naprawy filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Łada dzięki działalności pracowni warsztatu z Chwałek. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory wypełniają się i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Chwałek. Oprócz atrakcji dla będących przejazdem pod Chwałkami odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do aut Łada. Wiele samochodów osobowych w Chwałkach to auta z silnikiem HDI wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się płukania. Żeby ustrzec się od utrudnień podczas prowadzenia pojazdu Łada, należy okresami przepłukać DPF, jest to udostępnione w warsztatowym laboratorium pod Chwałek. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Łada szczycą się kapitalnymi mechanizmami w zakresie zmniejszenia poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Producentowi Łada nie powiodło się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia górnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, bez montowania katalizatorów. Chwałki należy do centrów, które spotyka problem związany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny producent Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Serwis takich usług jak naprawa DPF a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Łada, można znaleźć na stronie, a także w laboratorium w Chwałkach. Zregenerowanie niezawodności składowych katalizatorów samochodowych w Chwałkach dla aut producenta Łada jest możliwe, bowiem nowa technologia regeneracji trafiła do Chwałek.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Chwałkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Chwałkach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Chwałkach 320
Mycie katalizatora Łada w Chwałkach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Chwałkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Chwałkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Chwałkach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Chwałkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Chwałkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Chwałkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chwałkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Chwałkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chwałki Chwałki 46 SND01A 50.695919/21.721689 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer