Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Chwaszczyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Chwaszczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Chwaszczyno chlubi się obecnością pracowni warsztatu zajmującego się przywracaniem sprawności katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych firmy Łada. Najczęściej w przypadku powodem zapchanego filtra cząstek stałych FAP, z symbolem Łada, staje się inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwy stan turbosprężarki. Łada to osobówki, jakie są znane na terenie całego świata, jednak walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Aby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z eksploatacją diesla Łada, potrzeba co pewien czas przeczyścić filtr DPF, usługa jest świadczona w warsztacie pod Chwaszczyna. Chwaszczyno jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu producent Łada usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów FAP. Prócz niespodzianek turystycznych w Chwaszczynie odnaleźć można zakłady, parające się regeneracją DPF do pojazdów Łada. Zazwyczaj niedoskonałością, z jaką męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe z logo Łada, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zaczopowany katalizator. Wiele pojazdów w Chwaszczynie to pojazdy z turbosprężarką mające zamontowany DPF, który potrzebuje czyszczenia. Ze względu fakt, że Łada, równorzędnie jak każda inna marka potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Chwaszczynie wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Usługi takie jak naprawa katalizatorów i płukanie DPF dla pojazdów Łada, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, i w warsztacie w Chwaszczynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Chwaszczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Chwaszczynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Chwaszczynie 320
Mycie katalizatora Łada w Chwaszczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Chwaszczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Chwaszczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Chwaszczynie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Chwaszczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Chwaszczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Chwaszczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Chwaszczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Chwaszczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Chwaszczyno Oliwska CSC01N 54.443039/18.415710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer