Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Ciechocinek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Ciechocinku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ciechocinku pojawiła się sposobność odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do aut Łada z przyczyny funkcjonowania pracowni warsztatu z Ciechocinka. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Ciechocinku celującego w samochodach Łada może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Słynnemu producentowi Łada mogłoby nie powieść się wytwarzanie spodziewanych górnych limitów zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych. Klasyczną bolączką, z którą męczą się auta korporacji Łada, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. By uniknąć komplikacji w eksploatacji samochodu Łada, przydaje się okazjonalnie przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie samochodowym pod Ciechocinka. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Ciechocinkiem odnaleźć można warsztaty, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Ciechocinek należy do miast, które dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu firma Łada dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Duża część samochodów osobowych w Ciechocinku to auta z silnikiem CDI wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który nie może obejść się bez czyszczenia. Z racji tego, że Łada, podobnie jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Ciechocinku wziąć pod skrzydła katalizator SCR. Lista cennika oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Łada dla Ciechocinka wstawiliśmy w części strony poniżej, da się porównać tam, jaka jest cena za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Ciechocinku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Ciechocinku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Ciechocinku 320
Mycie katalizatora Łada w Ciechocinku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Ciechocinku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Ciechocinku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Ciechocinku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Ciechocinku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Ciechocinku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Ciechocinku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ciechocinku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Ciechocinku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ciechocinek Wola Zdrojowa CEI01N 52.878208/18.788509 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer