Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Ćmielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Ćmielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ćmielowie pojawiła się sposobność mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut Łada z racji bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Ćmielowa. Typową niedoskonałością, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Łada, zwłaszcza, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny, jest brudny filtr DPF FAP. Żeby uchronić się od przykrości podczas prowadzenia auta Łada, trzeba czasami czyścić katalizator SCR, jest to możliwe w laboratorium pod Ćmielowa. Słynnej marce Łada nie powiodło się uzyskanie wymaganych do spełnienia pułapów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Odnalezienie fachowego zakładu w Ćmielowie celującego w autach Łada może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Katalizatory operują w niezwykle brudnym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Ćmielów należy do ośrodków, jakie napotykają problem powiązany, z dużym odsetkiem cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Łada stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z ceramiki, a także metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się sadzą i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat z Ćmielowa. Gdyż Łada, niczym inne samochody wymaga do właściwego działania sprawnych filtrów DPF dlatego też polecamy w Ćmielowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cenami mycia katalizatorów od Łada dla Ćmielowa widnieje pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by sprawdzić na tej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Ćmielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Ćmielowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Ćmielowie 320
Mycie katalizatora Łada w Ćmielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Ćmielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Ćmielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Ćmielowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Ćmielowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Ćmielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Ćmielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ćmielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Ćmielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ćmielów Wióry Sandomierska CMI01G 50.886459/21.530519 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer