Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Czarnków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Czarnkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Czarnków wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się myciem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych ze stajni Łada. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, co sprawia, że FAP-y zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem pracownię w Czarnkowie. Stajni Łada mogłoby nie powieść się uzyskanie potrzebnych do spełnienia górnych osiągów ilości produkowanych gazów spalinowych, bez montowania filtrów cząstek stałych FAP. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na całym świecie, niemniej jednak borykają się z bolączkami z filtrami FAP. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Czarnkowem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją DPF FAP do samochodów osobowych Łada. Aby unikać problemów z użytkowaniem diesla Łada, przydaje się co jakiś czas czyścić FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Czarnkowa. Sporo samochodów osobowych w Czarnkowie to samochody z silnikiem CRDi mające zainstalowany filtr FAP, który wymaga czyszczenia. Osobówki znanej marki Łada znamionują się pierwszorzędnymi narzędziami w zakresie obniżania emisji zanieczyszczeń. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów lub regeneracja DPF dla pojazdów producenta Łada, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium w Czarnkowie. Przywrócenie skuteczności właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Czarnkowie dla samochodów marki Łada jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Czarnkowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Czarnkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Czarnkowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Czarnkowie 320
Mycie katalizatora Łada w Czarnkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Czarnkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Czarnkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Czarnkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Czarnkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Czarnkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Czarnkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Czarnkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarnków Stare Osiedle Parkowe Dworcowa CZA02ML 52.896450/16.551689 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer