Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Czarny Dunajec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Czarnemu Dunajcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czarnemu Dunajcu jest szansa odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych Łada z powodu funkcjonowania pracowni warsztatu z Czarnego Dunajca. Osiągnięcie osiągów poziomu emisji gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 4, potrzebuje przygotowanego katalizatora. Odnalezienie specjalistycznego mechanika w Czarnemu Dunajcu wyprofilowanego w autach Łada może przysporzyć problemów, i jest pracochłonne. Samochody znanej marki Łada odznaczają się kapitalnymi sposobami w sprawie redukcji produkcji zanieczyszczonych spalin. Aby uchronić się od utrudnień z eksploatacją auta Łada, przydaje się okresowo wyczyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w laboratorium pod Czarnego Dunajca. DPF-y zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem firmę pod Czarnym Dunajcem. Cały szereg aut w Czarnemu Dunajcu to auta z silnikiem diesla posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje odnawiania. Filtry DPF FAP operują w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje utrata wyników urządzenia. Tabela z cennikiem regeneracji filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Łada dla Czarnego Dunajca zamieściliśmy w poniższej sekcji, powinno być można przeglądnąć w tej tabeli, koszt za usługi czyszczenia DPF FAP. Ponieważ Łada, niczym inne marki domaga się do sprawnego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Czarnemu Dunajcu zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Czarnemu Dunajcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Czarnemu Dunajcu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Czarnemu Dunajcu 320
Mycie katalizatora Łada w Czarnemu Dunajcu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Czarnemu Dunajcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Czarnemu Dunajcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Czarnemu Dunajcu 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Czarnemu Dunajcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Czarnemu Dunajcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Czarnemu Dunajcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czarnemu Dunajcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Czarnemu Dunajcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czarny Dunajec Rynek CDU01A 49.440720/19.855391 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer