Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Cząstków Polski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Cząstkowie Polskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr DPF FAP staje się standardem w samochodach Łada z silnikiem na ropę, pomimo że komponent ten dotykają usterki, w czym poradzić może mycie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Cząstkowem Polskim. Słynnemu producentowi Łada niemożliwe byłoby wyprodukowanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez montowania filtrów DPF. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Cząstkowem Polskim odnaleźć można laboratoria, trudniące się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Cząstków Polski jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Łada dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy zatem współpracę z Cząstkowem Polskim. Klasyczną usterką, z jaką zmagają się osobówki firmy Łada, w szczególności, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony filtr FAP. Ażeby unikać kłopotów z eksploatacją samochodu Łada, potrzeba okresowo przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Cząstkowa Polskiego. Katalizatory funkcjonują w niewiarygodnie obciążonym środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje spadek parametrów urządzenia. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Łada, zlokalizować można na stronie, a także w pracowni warsztatu w Cząstkowie Polskim. Odzyskiwanie sprawności właściwości katalizatorów samochodowych w Cząstkowie Polskim dla pojazdów Łada jest możliwe, albowiem regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Cząstkowa Polskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Cząstkowie Polskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Cząstkowie Polskim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Cząstkowie Polskim 320
Mycie katalizatora Łada w Cząstkowie Polskim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Cząstkowie Polskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Cząstkowie Polskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Cząstkowie Polskim 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Cząstkowie Polskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Cząstkowie Polskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Cząstkowie Polskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Cząstkowie Polskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Cząstkowie Polskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Cząstków Polski Wiejska POP-CZP1 52.389839/20.754311 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer