Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Czchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Czchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Czchów odznacza się obecnością warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z regenerowaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych marki Łada. Osiągnięcie maksymalnych wartości zawartości produkowanych spalin, poprawnych według normy EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Ażeby unikać komplikacji z pracą auta Łada, przydaje się okresami przedmuchać filtr i katalizator, usługa jest dostępna u mechanika pod Czchowa. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Czchowie znaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem DPF do pojazdów Łada. Zazwyczaj słabością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe z symbolem Łada, w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony katalizator. Łada to diesle, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, niemniej jednak zmagają się z utrudnieniami z katalizatorami. Czchów należy do ośrodków, które dotyka problem mający związek, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Czchowa, czemu słynna marka Łada stara się, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF. Znalezienie fachowego mechanika w Czchowie celującego w samochodach Łada może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Odtworzenie wydajności części wchodzących w skład katalizatorów samochodowych w Czchowie dla marki Łada jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Czchowa. Wykaz cen regeneracji filtrów cząstek stałych DPF dla Łada dla Czchowa ulokowano poniżej tego tekstu, powinno być można sprawdzić w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Czchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Czchowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Czchowie 320
Mycie katalizatora Łada w Czchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Czchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Czchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Czchowie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Czchowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Czchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Czchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer