Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Czempiń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Czempiniem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w samochodach Łada z silnikiem napędzanym dieslem, ale część ta psuje się, ale może w tym pomóc regeneracja filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Czempiniem. Generowanie maksymalnych limitów zawartości emitowanych cząstek stałych, dozwolonych normą emisji spalin EURO, potrzebuje pracującego poprawnie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Firmie Łada mogłoby nie powieść się wytworzenie niezbędnych do spełnienia wartości ilości produkowanych spalin, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Główną słabością, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Łada, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Aby zabezpieczyć się od trudności w użytkowaniu diesla Łada, przydaje się czasami przepłukać katalizator, jest to możliwe w laboratorium pod Czempinia. Samochody z symbolem Łada mogą się pochwalić pierwszorzędnymi aparaturami w kwestii zmniejszenia emisji gazów spalinowych. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, ale borykają się z problemami z katalizatorami SCR. Czempiń jest jednym z centrów, które mają kłopot w związku, z dużym odsetkiem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Czempinia, czemu słynna firma Łada dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Ulepszenie wydolności elementów filtrów cząstek stałych DPF w Czempiniem dla marki Łada jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Czempinia. Tabela z cennikiem odnawiania filtrów DPF/FAP z samochodów Łada dla Czempinia zamieściliśmy pod zdjęciem, trzeba odszukać w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Czempiniem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Czempiniem 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Czempiniem 320
Mycie katalizatora Łada w Czempiniem 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Czempiniem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Czempiniem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Czempiniem 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Czempiniem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Czempiniem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Czempiniem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czempiniem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Czempiniem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czempiń Glinki Kościańskie Przedmieście CZM410 52.142929/16.755270 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer