Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Czerwieńsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Czerwieńsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Czerwieńsku pojawiła się szansa mycia filtrów cząstek stałych FAP/DPF do aut osobowych i ciężarowych Łada z powodu działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Czerwieńska. Aby ustrzec się od problemów z eksploatacją diesla Łada, należy co jakiś czas przeczyścić FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Czerwieńska. Dobór specjalistycznego zakładu w Czerwieńsku specjalizującego się w pojazdach osobowych Łada może przysporzyć trudności, jak również jest długotrwałe. Odzyskanie wartości produkcji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą EURO 5, koniecznie potrzebuje przygotowanego DPF-a. Łada to auta, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednakże stykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niezwykle brudnym środowisku, to jest w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje utrata możliwości podzespołu. Samochody z logo Łada cieszą się znakomitymi mechanizmami w dziedzinie ograniczenia emisji zanieczyszczonych spalin. Marce Łada nie powiodło się wyprodukowanie wymaganych maksymalnych wyników poziomu produkcji spalin, bez montowania filtrów cząstek stałych DPF. Przywrócenie skuteczności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Czerwieńsku dla samochodów marki Łada jest ogólnodostępne, ponieważ nowa technologia regeneracji dotarła do Czerwieńska. Tabela z cenami oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Łada dla Czerwieńska znajduje się pod zdjęciem, powinno być można przeglądnąć w tym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Czerwieńsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Czerwieńsku 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Czerwieńsku 320
Mycie katalizatora Łada w Czerwieńsku 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Czerwieńsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Czerwieńsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Czerwieńsku 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Czerwieńsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Czerwieńsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Czerwieńsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Czerwieńsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Czerwieńsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Czerwieńsk Zielonogórska CSK171 52.009430/15.422030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer