Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Dąbki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Dąbkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, jednakże część ta psuje się, w czym może pomóc płukanie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dąbkami. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Dąbkach zlokalizować można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych Łada. Odnalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Dąbkach wyprofilowanego w autach osobowych Łada może być nieproste, a także jest pracochłonne. Filtry DPF funkcjonują w niezwykle skomplikowanym środowisku, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie następuje spadek parametrów części. Pojazdy znanego koncernu Łada mogą się pochwalić świetnymi aparaturami w kwestii zredukowania ilości emitowanych gazów spalinowych. Filtry DPF zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że filtry DPF wypełniają się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat z Dąbek. Dąbki należy do ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany producent Łada próbuje, przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Łada to diesle, jakie cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, lecz biedzą się z trudnościami z filtrami DPF. Ze względu fakt, że Łada, podobnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów DPF dlatego też zalecamy, żeby w Dąbkach wziąć pod skrzydła katalizator. Zlokalizuj swój zakład, który jest specjalistą od Łada w Dąbkach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Dąbkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Dąbkach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Dąbkach 320
Mycie katalizatora Łada w Dąbkach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Dąbkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Dąbkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Dąbkach 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Dąbkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Dąbkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Dąbkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dąbkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Dąbkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dąbki Polna DBK01A 54.381310/16.320480 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer