Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Działoszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Działoszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Łada z silnikiem wysokoprężnym, ale urządzenie to psuje się, co rozwiązać może mycie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Działoszycami. Samochody znanej firmy Łada szczycą się wybitnymi patentami w kwestii obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Duża część pojazdów osobowych w Działoszycach to pojazdy z silnikiem CTDi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który dopomina się czyszczenia. Na ogół przyczyną usterki filtra cząstek stałych FAP, znanej marki Łada, trafia się inna usterka, czego przykładem może być: niewłaściwa praca sterownika silnika. Zachowanie pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga działającego filtra DPF. Katalizatory samochodowe złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem współpracę z Działoszycami. Standardową wadą, z którą biedzą się pojazdy z logo Łada, w większości wypadków, posiadające silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Działoszyce należy do miast, które dotyka problem w związku, z dużą zawartością procentową cząstek stałych nad głowami mieszkańców Działoszyc, czemu słynna firma Łada dąży aby, przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów samochodowych. Wybierz swój zakład, który jest specjalistą od Łada w Działoszycach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Zrewaloryzowanie wydajności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Działoszycach dla pojazdów Łada jest ogólnodostępne, gdyż technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Działoszyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Działoszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Działoszycach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Działoszycach 320
Mycie katalizatora Łada w Działoszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Działoszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Działoszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Działoszycach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Działoszycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Działoszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Działoszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer