Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Dzierzgoń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Dzierzgoniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Dzierzgoń słynie z warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawianiem katalizatorów SCR do pojazdów znanego koncernu Łada. Korporacji Łada nie powiodłoby się utrzymanie potrzebnych do spełnienia osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Pojazdy znanego koncernu Łada wyróżniają się świetnymi sposobami w sprawie zmniejszania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Filtry cząstek stałych stworzone są z ceramiki, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem usługi z Dzierzgonia. Wiele pojazdów osobowych w Dzierzgoniu to auta z silnikiem na ropę posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do mycia. Odzyskanie maksymalnych wartości poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora samochodowego. Łada to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą na całym świecie, ale walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Nagminnie powodem zapchanego filtra DPF/FAP, korporacji Łada, staje się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Ze względu fakt, że Łada, zupełnie jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania działających katalizatorów samochodowych polecamy, żeby w Dzierzgoniu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Odnajdź swój zakład mechaniki, który poradzi sobie z Twoim Łada w Dzierzgoniu, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Dzierzgoniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Dzierzgoniu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Dzierzgoniu 320
Mycie katalizatora Łada w Dzierzgoniu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Dzierzgoniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Dzierzgoniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Dzierzgoniu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Dzierzgoniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Dzierzgoniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Dzierzgoniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dzierzgoniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Dzierzgoniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dzierzgoń Słonko Plac Wolności DZE434 53.922710/19.346251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer