Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Dzierżysław

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Dzierżysławiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Dzierżysław cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych z symbolem Łada. Sporo pojazdów osobowych w Dzierżysławiu to auta z silnikiem CTDi mające zainstalowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Zwykle przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych DPF, znanej firmy Łada, bywa inny defekt, np. Niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Łada to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na terenie całego świata, jednakże borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Osiągnięcie wyników poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy EURO 6, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra DPF/FAP. Aby unikać przykrości z użytkowaniem diesla Łada, przydaje się okresami czyścić filtr i katalizator, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Dzierżysławia. Dzierżysław jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot związany, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Dzierżysławia, czemu marka Łada usiłuje, zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Dzierżysławiu znaleźć można pracownie, parające się czyszczeniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Łada. Lista cenowa czyszczenia filtrów DPF/FAP pochodzących z Łada dla Dzierżysławia zamieściliśmy w dolnej części strony, trzeba znaleźć w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie płukania DPF FAP. Odzyskiwanie niezawodności części wchodzących w skład filtrów FAP w Dzierżysławiu dla aut Łada jest dostępne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Dzierżysławia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Dzierżysławiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Dzierżysławiu 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Dzierżysławiu 320
Mycie katalizatora Łada w Dzierżysławiu 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Dzierżysławiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Dzierżysławiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Dzierżysławiu 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Dzierżysławiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Dzierżysławiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Dzierżysławiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dzierżysławiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Dzierżysławiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dzierżysław Tadeusza Kościuszki KIT230 50.050468/17.964060 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer