Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Dźwierzutki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Dźwierzutkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Dźwierzutkach istnieje szansa odnawiania filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada z racji funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Dźwierzutek. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych pod Dźwierzutkami odnaleźć można pracownie, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych Łada. Łada to osobówki, które są uznane w całym kraju, ale biedzą się z utrudnieniami z filtrami DPF. Aby ustrzec się od komplikacji z pracą pojazdu Łada, należy niekiedy przeczyścić filtr DPF, jest to dostępne w warsztacie mechaniki samochodowej pod Dźwierzutek. Katalizatory SCR operują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów podzespołu. Zazwyczaj wadą, z którą biedzą się diesle z logo Łada, w większości wypadków, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Odnalezienie kompetentnego warsztatu w Dźwierzutkach celującego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć trudności, i jest czasochłonne. Katalizatory zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy współpracę z Dźwierzutkami. Ponieważ Łada, zupełnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Dźwierzutkach zwrócić uwagę na filtr FAP. Cennik usług czyszczenia filtrów DPF/FAP z samochodów Łada dla Dźwierzutek ulokowaliśmy poniżej tego tekstu, trzeba sprawdzić na tej liście, ceny za świadczone usługi naprawy katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Dźwierzutkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Dźwierzutkach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Dźwierzutkach 320
Mycie katalizatora Łada w Dźwierzutkach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Dźwierzutkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Dźwierzutkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Dźwierzutkach 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Dźwierzutkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Dźwierzutkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Dźwierzutkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Dźwierzutkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Dźwierzutkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dźwierzutki Pasymska DWI01N 53.704922/20.958660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer