Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Felicjanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Felicjanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Felicjanowie wystąpiła możliwość regenerowania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Łada z powodu pracy warsztatu z Felicjanowa. Najczęściej sprawcą zapchanego FAP-a, ze stajni Łada, jest inny mankament, doskonałym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się i wymagają naprawy, zalecamy warsztat z Felicjanowa. By zabezpieczyć się od utrudnień podczas prowadzenia samochodu Łada, należy niekiedy przeczyścić DPF, jest to dostępne w warsztacie pod Felicjanowa. Stajni Łada mogłoby nie powieść się wytwarzanie wymaganych do spełnienia maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF. Sporo samochodów osobowych w Felicjanowie to auta z silnikiem CiTD mające zainstalowany FAP, który wymaga płukania. Dobranie kompetentnego mechanika samochodowego w Felicjanowie specjalizującego się w samochodach osobowych Łada może przysporzyć problemów, oraz jest czasochłonne. FAP-y wykonują pracę w niezwykle zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR jak też płukanie DPF FAP dla pojazdów Łada, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, jak też w laboratorium warsztatu w Felicjanowie. Odzyskiwanie efektywności elementów katalizatorów w Felicjanowie dla samochodów producenta Łada jest łatwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji trafiła do Felicjanowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Felicjanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Felicjanowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Felicjanowie 320
Mycie katalizatora Łada w Felicjanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Felicjanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Felicjanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Felicjanowie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Felicjanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Felicjanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Felicjanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Felicjanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Felicjanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Felicjanów Jagiellońska WLD01N 52.100269/18.468920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer