Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Giewartów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Giewartowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż część tą dotykają usterki, z czym poradzić może sobie czyszczenie FAP w warsztatowym laboratorium pod Giewartowem. Mnóstwo pojazdów osobowych w Giewartowie to auta z silnikiem CiTD wyposażone w FAP, który potrzebuje mycia. Nieraz powodem przytkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, z symbolem Łada, bywa inny mankament, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Słynnej korporacji Łada niemożliwe byłoby wytwarzanie oczekiwanych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów FAP. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, jednakże biedzą się z trudnościami z katalizatorami. Diesle wytwórcy Łada mogą się poszczycić wyjątkowymi narzędziami w kwestii spadku ilości produkowanych cząstek stałych. Katalizatory SCR działają w bardzo brudnych warunkach pracy, to jest w rurze wydechowej, przez co dochodzi do spadku możliwości urządzenia. Typową niedoskonałością, z którą borykają się pojazdy korporacji Łada, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Taryfikator usług regeneracji filtrów cząstek stałych z Łada dla Giewartowa znajduje się pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie naprawy katalizatorów. Dobierz swój zakład, którego specjalnością jest Łada w Giewartowie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Giewartowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Giewartowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Giewartowie 320
Mycie katalizatora Łada w Giewartowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Giewartowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Giewartowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Giewartowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Giewartowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Łada w Giewartowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Giewartowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Giewartowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Giewartowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Giewartów Generała Stefana Grota Roweckiego POP-GIE2 52.377609/17.950100 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer