Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Gniew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Gniewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w pojazdach osobowych Łada z silnikiem na olej napędowy, choć część ta psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Gniewem. Łada to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są znane w całym kraju, niemniej jednak stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Łada cieszą się świetnymi technologiami w zagadnieniu redukowania poziomu emisji gazów wydechowych. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Gniewem zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do samochodów Łada. Wyszukanie adekwatnego warsztatu samochodowego w Gniewie specjalizującego się w pojazdach osobowych Łada może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. Słynnemu producentowi Łada niemożliwe byłoby wytwarzanie oczekiwanych maksymalnych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych DPF. Gniew jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Łada dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, przez co katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy usługi z Gniewu. Wyszukaj swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Łada w Gniewie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Przywrócenie skuteczności właściwości filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Gniewie dla aut marki Łada jest prawdopodobne, bowiem nowa metoda regeneracji przybyła do Gniewu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Gniewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Gniewie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Gniewie 320
Mycie katalizatora Łada w Gniewie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Gniewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Gniewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Gniewie 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Gniewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Gniewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Gniewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gniewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Gniewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gniew Osiedle Witosa 27 Stycznia GNW926 53.836010/18.823250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer