Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Goleszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Goleszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Goleszów chlubi się obecnością warsztatu trudniącego się oczyszczaniem katalizatorów samochodowych do samochodów marki Łada. FAP-y funkcjonują w niewiarygodnie obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje spadek właściwości podzespołu. Łada to osobówki, jakie cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, lecz walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Goleszów jest jednym z miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Goleszowa, czemu słynny koncern Łada próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu w Goleszowie wyprofilowanego w autach osobowych Łada może dostarczyć problemów, i jest pracochłonne. Mnóstwo aut w Goleszowie to samochody z silnikiem HDI mające zainstalowany filtr cząstek stałych, który dopomina się odnawiania elementów. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, przez co filtry FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy pracownię w Goleszowie. Zdobycie limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnie pracującego DPF-a. Odnowienie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP w Goleszowie dla aut Łada jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ regeneracja hydrochemiczna trafiła do Goleszowa. Wykaz cen odnawiania filtrów cząstek stałych z samochodów Łada dla Goleszowa umieszczono na dole, da się znaleźć w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Goleszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Goleszowie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Goleszowie 320
Mycie katalizatora Łada w Goleszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Goleszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Goleszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Goleszowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Łada, usuwanie filtra cząstek stałych Łada w Goleszowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Goleszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Goleszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Goleszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Goleszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Goleszów Cieszyńska GLS01N 49.734810/18.737020 Wyszukaj
Goleszów Cieszyńska POP-GOE2 52.364441/18.737141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer