Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Gomunice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Gomunicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Łada z silnikiem wysokoprężnym, jednak moduł ten dotykają usterki, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Gomunicami. Pojazdy z symbolem Łada znamionują się świetnymi mechanizmami pracy w zagadnieniu ograniczania ilości produkowanych gazów wydechowych. Dobór wykwalifikowanego zakładu w Gomunicach wyprofilowanego w samochodach osobowych Łada może przysporzyć trudności, jak również jest długotrwałe. Znanej firmie Łada nie udało się wytworzenie koniecznych do spełnienia maksymalnych wyników ilości produkowanych spalin, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Gomunice jest jednym z centrów, które napotykają kłopot mający związek, z ilością cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu producent Łada próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem katalizatorów. Oprócz rozrywek dla turystów w Gomunicach odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Łada. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramiki, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, rekomendujemy warsztat w Gomunicach. Uzyskanie wartości zawartości produkowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy EURO 4, domaga się działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Odtworzenie kondycji składowych katalizatorów samochodowych w Gomunicach dla samochodów producenta Łada jest łatwe, gdyż regeneracja metodą wodną dotarła do Gomunic. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie DPF FAP dla samochodów marki Łada, można odszukać na stronie, lub w warsztacie w Gomunicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Gomunicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Gomunicach 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Gomunicach 320
Mycie katalizatora Łada w Gomunicach 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Gomunicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Gomunicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Gomunicach 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Gomunicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Gomunicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Gomunicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gomunicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Gomunicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gomunice Wojska Polskiego GUN539 51.168831/19.486959 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer