Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Górowo Iławeckie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Górowie Iławeckim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Łada z silnikiem diesla, aczkolwiek część tę dotykają usterki, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów FAP w pracowni pod Górowem Iławeckim. Łada to osobówki, jakie są słynne na terenie całej Polski, jednakże stykają się z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. DPF-y zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem firmę pod Górowem Iławeckim. Często sprawcą zdławionego katalizatora SCR, spod znaku Łada, staje się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Oprócz rozrywek turystycznych w Górowie Iławeckim odszukać można pracownie, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Zazwyczaj usterką, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe marki Łada, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr DPF FAP. Marce Łada nie powiodłoby się zachowanie potrzebnych maksymalnych limitów emisji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Górowie Iławeckim wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Łada może być niełatwe, oraz jest żmudne. Tabela cennika regenerowania filtrów FAP marki Łada dla Górowa Iławeckiego ulokowano w dolnej części strony, da się wyszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji DPF. Z racji tego, że Łada, zupełnie jak inne auta domaga się do sprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto nadmienić, by w Górowie Iławeckim zwrócić uwagę na filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Górowie Iławeckim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Górowie Iławeckim 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Górowie Iławeckim 320
Mycie katalizatora Łada w Górowie Iławeckim 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Górowie Iławeckim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Górowie Iławeckim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Górowie Iławeckim 1490
Wycinanie filtra DPF Łada, usuwanie filtra DPF Łada w Górowie Iławeckim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Łada w Górowie Iławeckim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Górowie Iławeckim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Górowie Iławeckim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Górowie Iławeckim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Górowo Iławeckie Szkolna GIL01G 54.281551/20.489771 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer