Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Gostycyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Gostycynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Gostycynie pojawiła się sposobność odnawiania elementów katalizatorów samochodowych do aut osobowych Łada dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Gostycyna. Łada to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem w całej Europie i nie tylko, mimo to walczą ze strapieniem z filtrami FAP. Znanej firmie Łada nie powiodłoby się wytworzenie koniecznych do spełnienia maksymalnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Duża część aut w Gostycynie to auta z silnikiem CDTi mające wbudowany FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Najczęściej podłożem przytkanego FAP-a, z logo Łada, jest inne niedociągnięcie, jeden z nich to: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Gostycynie znaleźć można warsztaty, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów Łada. Katalizatory SCR utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy pracownię w Gostycynie. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Gostycynie przodującego w autach Łada może być trudne, oraz jest długotrwałe. Przywrócenie wydolności części filtrów cząstek stałych DPF w Gostycynie dla samochodów marki Łada jest osiągalne, albowiem regeneracja metodą wodną przybyła do Gostycyna. Lista cennika oczyszczania filtrów DPF dedykowanych do Łada dla Gostycyna zamieściliśmy niżej, można odszukać w tej tabeli, koszt za wykonanie usługi naprawy FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Gostycynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Gostycynie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Gostycynie 320
Mycie katalizatora Łada w Gostycynie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Gostycynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Gostycynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Gostycynie 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada w Gostycynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Gostycynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Gostycynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Gostycynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Gostycynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Gostycyn Główna GCY01C 53.489700/17.815210 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer