Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Iłowo-Osada

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Iłowie-Osadzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Iłowie-Osadzie istnieje możliwość odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Łada z powodu bytności laboratorium warsztatu z Iłowa-Osady. Katalizatory samochodowe funkcjonują w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata możliwości urządzenia. Samochody osobowe i ciężarowe korporacji Łada chlubią się bardzo dobrymi aparaturami w zakresie ograniczania zawartości emitowanych gazów wydechowych. Nieraz przyczyną zatkanego FAP-a, ze stajni Łada, jest inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Iłowo-Osada jest jednym z miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu producent Łada usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów DPF/FAP. Duża część aut w Iłowie-Osadzie to pojazdy z turbosprężarką posiadające filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje oczyszczania. Słynnemu producentowi Łada nie powiodło się wytworzenie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wyników emisji gazów wydechowych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. By uchronić się od komplikacji z eksploatacją diesla Łada, wypada okresowo wyczyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w warsztacie pod Iłowa-Osady. Świadczone usługi takie jak czyszczenie katalizatorów oraz regeneracja DPF dla aut producenta Łada, można znaleźć po prawej stronie, oraz w laboratorium w Iłowie-Osadzie. Dlatego że Łada, niczym inni producenci koniecznie potrzebuje do poprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Iłowie-Osadzie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Iłowie-Osadzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Iłowie-Osadzie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Iłowie-Osadzie 320
Mycie katalizatora Łada w Iłowie-Osadzie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Iłowie-Osadzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Iłowie-Osadzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Iłowie-Osadzie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Łada, usuwanie katalizatora SCR Łada w Iłowie-Osadzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada w Iłowie-Osadzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Iłowie-Osadzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Iłowie-Osadzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Iłowie-Osadzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Iłowo-Osada Jagiellońska IOO01A 53.164459/20.290649 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer